هشدار: قبل از بروزرسانی به آی او اس 10.3 حتمآ بخوانید

آی او اس 10.3

اگر از جمله کسانی هستید که آیفون خودرا به محض معرفی آپدیت جدید بروزرسانی میکنید، به این هشدار دوستانه حتما توجه کنید. قبل از بروزرسانی به آپدیت جدید اپل، آی او اس 10.3 از فایل های تان حتمآ بک اپ بگیرید.

هرچند بک اپ گیری از فایل ها قبل از هر تغیراتی همیشه یک فکر خوب بوده و هست، اما در این مورد یعنی بروزرسانی به ای او اس 10.3 – IOS 10.3 باید خیلی جدی گرفت. چون نظر به تغیراتیکه اپل در این ورژن بوجود آورده است، در صورت بروز کوچکترین مشکل هنگام بروزرسانی ممکن است تمامی فایل های تانرا از دست بدهید.

اپل فایل سستیم جدید را در این آپدیت که گفته میشود در اواخر همین ماه در دسترس قرار خواهد گرفت معرفی خواهد کرد، برنامه نویسان به Business Insider گفته است که فایل سستیم جدید APFS جاگزین سستیم قدیمی HFS+ که از 1998 بدینسو برای سستیم عامل آی او اس و بقیه محصولات اپل استفاده میشد خواهد شد.

فایل سستیم جدید فایلهای موجود در آیفون شمارا حین بروزرسانی به فرمت جدید تبدیل خواهد کرد – و چیزیکه مهم است این است که در این مدت اگر کدام مشکلی بوجود بیاید فایل های شما بکلی ازبین خواهد رفت. بدلیل تفاوت این دو سستیم شما قادر به برگرداندن فایلهای تان نخواهید بود.

و همچنان برنامه نویسان گفته است که آپدیت جدید سازگار با سستیم های 32 بیت نخواهد بود، که این یک خبر بد برای دارندگان آیفون 5 – 5c به پایین است. آیا ایفون 5 دیگر آپدیت نخواهد شد؟ :-\

امید وارم شما بدون کدام مشکل از آپدیت جدید لذت ببرید. موفق و پیروز باشید.

و…. راستی اشتراک گذاری یاد تان نره 😉

(Visited 285 times, 1 visits today)

1دیدگاه برای هشدار: قبل از بروزرسانی به آی او اس 10.3 حتمآ بخوانید

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*