گوگل کروم بهترین مرورگر به سه دلیل

کروم Chrome یکی از معروفترین و بهترین مرورگرهای حال حاضر دنیا بوده، و نزدیک به 2 بیلیون استفاده کننده در سراسر دنیا دارد. گوگل کروم در 2 سپتامبر 2008 توسط شرکت گوگل برای ویندوز و لینوکس به 43 زبان مختلف دنیا به بازار عرضه شد، که از آن زمان تاکنون یکی از بهترین ها بوده و روز بروز محبوبتر و معروف تر میگردد، سه دلیل اصلی ی که کروم را بهترین میسازد:

1- سرعت خوب و حجم كم

کروم همیشه یک مرور کم حجم، سبک و پرسرعت بوده که به راحتی و ساده گی قابل دانلود و نصب روی انواع سیستمها میباشد، که اینها از مهمترین دلایل ی است که کروم را محبوب ساخته است.

2- سازگار با هرنوع سيستم

کروم روی تمامی ی سیستم عامل های معروف حال حاضر دنیا قابل استفاده است، ویندوز، مک، لینوکس، اندروید، آی او اس… برای دریافت کروم برای سیسم عامل دلخواه خویش اینجا را کلیک کنید.

3- انتقال آسان و سریع اطلاعات و داده ها میان دستگاهها

انتقال اطلاعات و داده ها، یکی از چیزهاییکه خودم عاشقشم 🙂 چیزیست که گوگل کروم آنرا آسان و راحت ساخته است. فورم ها و رمز های زخیره شده، اطلاعات سایت های ویزیت شده و غیره را میتوان به راحتی بین دستگاه های خود انتقال داد. تنها با وارد نمودن گوگل اکانت خود بر روی هرکدام از دستگاههای که شما استفاده میکنید، اطلاعات مثل هیستوری مرورگر، لینک های مرور شده، فورم ها و پاسورد های ذخیره شده… ی شما بطور اتومات از طریف گوگل اکانت شما به دستگاه دیگر تان انتقال می یابد.

امید وارم از این به بعد بتوانم حد اقل هفته چند بار آپدیت کنم تشکر از بازدید ها ایمل ها و کمنت های شما عزیزان سربلند و پیروز باشید.

(Visited 173 times, 1 visits today)

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*