ویژگیهای مخفی آیفون که تابحال نمیدانستید

ویژگیهای مخفی آیفون که تابحال نمیدانستید، این ویژگیها به شما کمک تا از آیفون خود بهتر و راحت تر استفاده کنید البته ویژگیهای مخفی زیادی در آیفون هست ولی ما کارآمد ترین و بهترین هایش را انتخاب کردیم.

ویژگیهای مخفی آیفون

  • با پاک نمودن RAM به آیفون تان سرعت بیشتر ببخشید، برای پاک نمودن رام موبایل خود دکمه پاور Power آیفون خودرا فشار داده و نگهدارید تا گزینه خاموش کردن ظاهر شود، سپس دکمه هوم  Home را فشار داده و نگهدارید تا برنامه ها دوباره ظاهر شود، این کار باعث میشه رام موبایل تان پاک شده و آیفون با سرعت بیشتر کار کند.
  • با دکمه کم و زیاد کردن صدا در هیدفون “گوشی” آیفون خود عکس بگیرید، درصورتیکه گوشی به آیفون وصل باشد و برنامه کمره موبایل تان باز باشد با فشار دادن دکمه کم زیاد صدا شما میتوانید عکس بگیرید.
  • تابحال شده در مرورگر آیفون تان وبسایت را باز کرده و بسته باشید و دوباره بخواهید به همان وبسایت بروید ولی آدرس سایت یاد تان رفته باشد؟ با این شما میتوانید دوباره سایت هایی را که بسته اید، در یابید. برای اینکار در مرورگر سفری SAFARI آیفون تان گزینه به گزینه تبها رفته و روی دکمه مثبت زده و نگهداید تا لیست تب های بسته شده دوباره ظاهر شود.
  • اکثر وبسایت هاییکه در موبایل باز میکنیم در حالت مخصوص موبایل باز میشود، ولی در بعض موارد میخواهیم وبسایت را در حالت PC همان شکل کوه در کمپیوتر نشان می دهد ببنیم و یا باز کنیم، برای این در مرورگر سفری موبایل تان دکمه RELOAD یا همان ریفرش را نگهدارید، و از پایین Request Desktop Site را انتخاب کنید تا وبسایت به شکل کمپیوتر باز شود.
  • آیفون یافتید و نمی دانید مال کی است؟ از سیری “siri” بپرس! بله خیلی ساده، بگو Hey Siri و یا روی دکمه HOME فشار داده و نگهدارید و بعد بپرسید: Whose Phone is this سیری به شما صاحب آیفون را معرفی خواهد کرد تا شما راحت بتوانید به تماس شوید.

یعلی واقعآ این کار را میکنی؟ مثلآ آخرین ورژن آیفون باشه خخخخ

امید وارم مفید واقع شود، با ما باشید

موفق باشید

(Visited 231 times, 1 visits today)

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*