طریقه استفاده واتساپ در کمپیوتر

واتساپ WhatsApp یکی از معروف ترین و پرقدرت ترین برنامه های پیام رسانی است که روی اکثر موبایل ها قابل استفاده میباشد، طبق آخرین اطلاعات ارائه شده از سوی این شرکت در فبروری 2016 واتساپ یک بیلیون استفاده کننده در سراسر جهان دارد که این نشان دهنده ی محبوبیت این برنامه ی پیام رسانی است. امروز میخواهم طریقه استفاده واتس اپ در کمپیوتر را به شما آموزش دهم.

مزیت های استفاده ی واتساپ در کمپیوتر:

ارسال و دریافت فایل، با راه اندازی واتس اپ روی کمپیوتر شما میتوانید به راحتی انواع فایل ها را ارسال و دریافت کنید. ارسال و دریافت پیام، شاید هم شما بخواهید با استفاده از واتس اپ از کمپیوتر پیام ارسال و دریافت کنید چون تایپ در کمپیوتر راحت تر است.

برنامه های مورد نیاز برای استفاده واتساپ در کمپیوتر:

برای راه اندازی واتساپ در کمپیوتر شما نیاز به هیچ برنامه اضافی ندارید، موبایلیکه در آن وتساپ استفاده میکنید و یک کمپیوتر که به اینترنت وصل باشد.

طریقه استفاده:

1- بعد از نصب و راه اندازی برنامه واتساپ روی موبایل، برنامه را در موبایل باز کنید

IMG_0594

2- روی Settings یا همان تظیمات واتساپ رفته و WhatsApp Web را انتخاب کنید.

IMG_0595

3- حالا آدرس http://web.whatsapp.com را در مرورگر کمپیوتر تان باز کنید.

web

4- حالا دوربین موبایل خودرا روی بارکد ی که در صفحه ای وب واتساپ است قرار دهید، حالا موبایل شما بارکد را خوانده و شما بطور اتوماتیک وارد اکانت واتساپ تان در کمپیوتر میشوید.

برای دریافت واتساپ به این سایت مراجعه کنید

امید وارم مفید واقع شود

موفق باشید

(Visited 239 times, 1 visits today)

2دیدگاه برای طریقه استفاده واتساپ در کمپیوتر

  1. سلام میشه در مورد کیفیت تماس صوتی وتصویری واتس آپ که از طریق مبایل برقرار می نمایم معلومات دهید به نظر شما برقراری تماس با این برنامه چطور است؟

    • واتس اپ بدون شک از بهترین ها است. کیفیت خوب امکانات قوی و ساده و همچنان تنها شبکه ای قابل اعتماد در حفظ اطلاعات شخصی مان می باشد.
      طبق آمار در ماه جنوری سال 2017 واتساپ با 1.2 بیلیون مشتری فعال ماهانه. جایگاه اول را در بین شبکه های پیام رسانی موبایل از آن خود کرد

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*