دو بسته جدید اینترنت اتصالات افغانستان

اولتر از همه باید اعتراف کنیم، اتصالات افغانستان گذشته از کیفیت و سرعت اینترنت، بهترین شبکه در افغانستان از لحاظ قیمت ها و تخفیف ها در قسمت اینترنت و تماسها میباشد. البته خودم گذشته از سرعت اینترنت که اصلآ ازش راضی نیستم در بقیه خدمات مثل کیفیت و هزینه مکالمات داخلی و خارجی و همچنان بقیه خدمات و سهولتهای مخابراتی، خدمات مشتریان و ساپورت اتصالات را به عنوان شبکه مخابراتی شماره یک در افغانستان قبول دارم. به هرصورت موضوع اصلی؛ معرفی دو بسته جدید اینترنت اتصالات افغانستان.

1- بسته ای 20 جی بی در بدل 1499 افغانیبسته جدید اینترنت اتصالات افغانستان

2- بسته ی روزانه صفحات اجتماعی 20 ام بی برای استفاده ی فیسبوک، تویتر و واتساپ در بدل 5 افغانی در روز

img_0104

موفق باشید، تا بعد… ؛)

(Visited 6,210 times, 2 visits today)

30دیدگاه برای دو بسته جدید اینترنت اتصالات افغانستان

 1. سلام
  من میخواهم از طریق وب فایلهارا به مشتریان خود برسانم آیا میتوان ام هواله را با وب سایت لینک کرد تا مشتری فایل مورد نظر خود را از طریق وب خریداری کنند.

 2. من بسته 3gb را به ۳۰۰ افغانی فعال میکردم اما حالا انترنت من خلاص شده است جصور پیشینه را غیر فعال و جدید را فعال بسازم تشکر یارمحمد هدایت

 3. سلام، لطفا مشخصات فعال سازی انترنت اتصالات را برای گوشی هوشمند نوع Vsun برایم توضیح دهید یا از طریق آدرس ایمیل برایم بفرستید.
  من بسته انترنتی را فعال کرده ام اما به دلیل تنظیم نبودن نت ورک اتصالات در گوشی نمیتوانم از آن استفاده نمایم.

 4. سلام معلومات درباره سیم کارت های انترنیت اتصالات میخواستم:
  ۱:چند نمونه پکیج دارد؟چند مینیمام چند GB و مکسیمام چند GB?
  2:و کد فعال سازی برای هر پکیج و همچنان غیرفعال آن؟
  ممنون

 5. با عرض سلام جناب من ۵۰ ام بی نت را فعال کردم این بسته من که خلاص شده بود ازکریدت که درسیم کارت داشتم به طور آزاد استفاده شده لطفآ راهنمائی کنید که چیکار کنم که بعد از اتمام نت ازکریدتم سیم کارتم به طوری آزاد مصرف نشود وقرضه چی قیسمی گرفته میشود باتشکر

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*