حل مشکل آنتن دهی موبایل با روتر وای فای

با استفاده از دستگاه وای فای مشکل عدم آنتن دهی و یا آنتن دهی ضعیف را برطرف کنیم، عدم آنتن دهی و یاهم آنتن دهی ضعیف در خانه و یا محیط کار یکی از مسائل آزار دهنده است که اکثر مان با آن مواجهیم، امروز می خواهم درباره این مشکل و راه حل آن بنویسم، البته در مورد این مشکل راه حل های مختلفی وجود دارد، مثلآ استفاده ار تقویت آنتن ها و سیگنال ریپیتر ها و غیره که شما میتوانید از بازار بدست بیاورید که نیاز به هزینه دارد.

راه حل که امروز ما میخواهیم در باره آن صحبت کنیم مخصوص کسانی است که از چندین محصول اپل استفاده میکنند، مثلآ آیفون، آیپد، مک و یا آی پاد… شرکت اپل در ورژن های جدید آی او اس IOS تغیرات گسترده را بوجود آورده و ویژگیهای جدید به آن اضافه نموده است، که ویژگی Calla On Other Devices یکی از آن ویژگیهاست که بحث اصلی امرزو ماست.

گزینه Calla On Other Devices در آی او اس 8 به آیفون اضافه شد که با این گزینه شما میتوانید ضمن استفاده از آیفون از محصولات دیگر اپل مثل “آی پد، مک و یا آی پاد” نیز به تلفن ها جواب داده و یاهم تماس برقرار کنید.

استفاده از دستگاه وای فای جهت رفع مشکل آنتن دهی موبایل

در صورتیکه شما از 2 محصول اپل (مثلا آیفون، آی پد) استفاده میکنید، هردو دستگاه را در یک وای فای وصل کنید.

از یک اپل آی دی در هردو دستگاه استفاده کنید، یعنی در آیکلود iCloud و فیس تایم FaceTime هردو دستگاه اپل آی تان را وارد کنید

در آیفون خود به Settings + Phone رفته و گزینه Calls on other devices را فعال کنید، اگر از چندین محصول اپل استفاده میکنید در لیست دستگاه های را که میخواهید در آن به تلفن ها جواب داده و یا تماس برقرار کنید را انتخاب کنید

حالا در آی پد: Settings + FaceTime گزینه iPhone Cellular Calls فعال کنید. در مک برنامه FaceTime را باز کرده و به Preferences رفته و گزینه iPhone Cellular Calls را تیک کنید.

حالا آیفون تانرا در ساحه آنتن گذاشته و از آی پد و یا مک تان به تلفون ها جواب داده و یا تماس برقرار کنید.

امید وارم مفید واقع گردد

 

 

(Visited 487 times, 1 visits today)

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*